Teslimat Şartları

GencOdasi.com Teslimat Şartları:

  • Sitemizde satışa sunulan ürünlerimizin büyük bir kısmı 3 ile 5 iş günü içerisinde kargolanmaktadır. Kargoya teslim süresi stoklu çalışılan ürünlerde aynı gün olabileceği gibi, siparişle çalışılan Lake Boyalı, Özel Üretim, Özel Ölçülü siparişlerde ise 10-15 iş günü sürebilmektedir.

  • Kargo Teslimat süresi bulunduğunuz il ve ilçelere göre değişiklik gösterebilmektedir. Kargoların yoğun çalıştığı, nufüsün kırsal kesime göre daha fazla olduğu merkezi bölgelerde kargonun teslimat süresi 24 ile 72 saat arasında değişmektedir.

  • Nufüsün az olduğu, gönderinin az olduğu, merkezi bölgeden uzak yerleşim yerlerine kargoların belirlediği belirli günlerde dağıtım yapıldığı için ürününüz merkez depoya ulaşsa bile dağıtım günü beklenebilmektedir.

  • Doğal afet, terör faaliyetleri vb beklenmedik durumlarda gönderi süresi ön görülenin aksine daha geç yapılabilmektedir.

  • Adalara yapılacak teslimatlar nadiren gecikebilmektedir. Siparişten önce müşteri temsilcilerimizden teslimatın yapılıp yapılamayacağını ve yapılacak ise kaç gün içerisinde yapılabileceği bilgisini alabilirsiniz.

Teslimatta Yaşanabilecek Problemler:

Tüm gönderilerimiz garantili olarak yapılmaktadır. Kargodan kaynaklı tüm hasar ve kırıklarda parçalarınız birebir değişim garantilidir. Hasarlı parçaların yanlış parça ile karıştırılmaması için tarafınızdan ürünün resimleri talep edilmektedir. Belirlenen ürünler yeniden üretilip tarafınıza Ücresiz Olarak kargolanmaktadır.

    Kat Teslimatı Hakkında:

    Özel koşullar* oluşmadığı sürece ürünlerimiz anlaşmamız gereği apartman önüne değil, dairenizin kapısına teslim edilir. Teslimatı sağlayacak ilgili kargo firmasında çalışan kurye ile sorun yaşamanız durumunda müşteri temsilcimiz ile görüşebilir ve sorunun giderilmesini sağlayabilirsiniz.